Güvenlik Politikaları


-Sahte siparişleri önlemek için sipariş onayı dışında sizi asla aramaz, mesaj atmayız.

-Siparişiniz Kredi Kartı ekstrenizde Bitkisel ürün olarak görünür detay verilmez.

-Siparişiniz kargolanırken içeriği belli olmayacak şekilde paketlenir ve ürünle ilgili herhangi bir bilgi paket üzerinde yer almaz.


Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için en önemli konulardan biridir.  1001naturelde kullanılan hiçbir bilgi, diğer kurum veya kuruluşlar ile paylaşılmaz. 1001naturel müşterilerinin ve ziyaretçilerinin kişisel gizlilik haklarına riayet eder.


Sistemimiz tamamen internet üzerinde olduğundan; kullanıcıların zahmetsizce tanınabilmesi ve veri güvenliğinin onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına "cookie" adı verilen veriler gönderilir. Müşteri bilgisayarında saklanan bu veriler (cookie) belli aralıklarla güncellenir. Dünyada bir çok firmanın kullandığı kabul gören bu teknoloji ile site performansı ve güvenliği  en yüksek düzeyde tutulur.

 

Bazı durumlarda bankadan yada firmamızdan sözlü olarak, İhtiyaç duyulursa yazılı olarak siparişinizin teyidi istenebilir.Bu durumda bankanız yada firmamız sizi kayıtlı bilgilerinizden ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir.

Bankanızın ve firmamızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan ve sitemize kayıt olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.


 

Önemli Hatırlatma : Güvenlik kontrolü sırasında telefon numaranızın ulaşılamaz olmasından dolayı siparişiniz iptal edilebilir.Lütfen mağazada girdiğiniz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz, siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için bu numaralar ve e-posta adresiniz kullanılacaktır.


 

 

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ ve VERİ GÜVENLİĞİ

Bilgilerinizi ve mahremiyetinizi korumak www.1001naturelde önemli konulardan birisidir. Bu bilgiler; müşteri, bayi veya bayi yetkililerinin isimleri, adresi, telefonu, e-mail'i ..vs gibi bilgiler olabilir. 1001naturel.com bu bilgileri sadece kendi iş amaçlarına uygun bir şekilde kullanır. Bu hassas ve kişisel bilgiler en yüksek güvenlik standartlarında saklanmakta ve bu bilgiler T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde; yalnızca yetkili personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle korunmaktadır. Bu sistem ayrıca tüm veri tabanımızın güvenliğinden de sorumludur.1001naturel bu bilgileri hiç bir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşmayacağını, satmayacağını ve hiçbir şekilde kötüye kullanmayacağını taahhüt eder. 

 

 

KREDİ KARTI ve GÜVENLİ ALIŞVERİŞ GARANTİSİ

1001naturel sizlere 24 saat kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknolojiler kullanılarak yapılandırılmıştır. Hiç bir zaman ve hiç bir koşulda 1001naturel müşterilerine ait kredi kartı bilgilerini saklayamaz, kayıt edemez. Hiç bir 1001naturel çalışanı da müşterilerinin kredi kartı bilgilerine ulaşamaz. Dolayısıyla kredi kartı bilgilerinizi hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz.


Sipariş işlemleri sırasında Kredi Kartı Güvenliğiniz için; dünyanın kabul gördüğü Global Sign 256-bit SSL (Secure Socket Layer) güvenlik sistemi kullanılır. Kart bilgileriniz gönderilmeden önce şifrelenir, ve bu şekilde yola çıkar. Transfer esnasında bilgileriniz asla çalınamaz. SSL teknolojsi sunduğu üstün güvenlik ve şifrelemedeki yöntemi sebebiyle dünya standardı haline gelmiştir. Güvenlik sistemimiz Microsoft Internet Exlorer, Netscape Navigator ve SSL kullanabilen tüm tarayıcılar ile uyumludur.


1001naturel.com belirlediği bu güvenlik standartlarına uygun kalabilmek için; veri güvenliği ve internet teknolojisi şirketlerinden sürekli profesyonel destek almaktadır.

 

Sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.