Teslimat Koşulları


Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından 1001Naturel garantisi ile size teslim edilir. Siparişiniz size sağlam şekilde ulaşana kadar oluşabilecek gecikme, kırılma vb. aksaklıklar tarafımızdan derhal giderilecektir.

 

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-mail'i ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-mail veya telefonla size bilgi verilir ve onayınız olmadan asla farklı veya muadil bir ürün size gönderilmez.

 

Ürünler sipariş üzerine müşteri adresine kargo ile ulaştırılmaktadır. Sitedeki tüm ürünler stoklarımızda olduğundan (hafta sonu hariç) saat 18.00'e kadar alınan siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.


Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler sipariş talebi fazla olduğunda  stoklarda tükenebilmekte ya da nadirde olsa ürün teminlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve iptal edilen siparişin veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir.

 

Kesinleşen siparişler Kargo firması tarafından çoğunlukla 24 saatte teslim edilmektedir. Bazı illerde teslimat süreleri farklı olup gerekli bilgiyi Kargo Firmasının sitesinden öğrenebilirsiniz.  


Siparişinizin durumunu 1001naturel  anasayfasından kullanıcı adı ve şifrenizi girerek de sorgulayabilirsiniz. 

 

Ürün fiyat ve bilgilerinde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda 1001Naturel kayıtlarındaki bilgi ve fiyatlar geçerlidir.

 

Ürünlerinizi kargo aracılığıyla teslim alırken teslimatta kargo görevlileri gitmeden ürün kontrolü yapmanız ve ürün hatası ve teslimat sırasında kaynaklanan problem varsa tutanak tutturmanız gerekmektedir. Bu tutanakla firmamıza ürün talebinde bulunabilirsiniz. Tutanaksız ürün değişimi yapılmamaktadır.